خرید عمده انواع ژله آماده

آیا از خرید عمده انواع ژله آماده به صورت مستقیم و با قیمت مناسب از طریق بازار تجارتی ایران و بازرگانی ارس میشو مطلع می باشید؟ آیا از انواع ژله آماده که در وزن ها و بسته بندی های گوناگون عرضه می گردد اطلاعی دارید؟

خرید عمده انواع ژله آماده به صورت مستقیم و با قیمت مناسب در سراسر کشور از طریق سایت بازار تجارتی ایران و بازرگانی ارس میشو در سراسر کشور امکان پذیر می باشد این به نحوی ایست که خریداران محترم جهت خرید با حجم کم می توانند از طریق فروشگاه بازرگانی ارس میشو به نشانی www.arasmisho.com اقدام نمایند و همچنین جهت خرید عمده با حجم بالا می توانن از طریق شماره های موجود در زیر با عرضه کننده مستقیم در ارتباط بوده و سفارش خود را جهت آماده سازی و ارسال اعلام نمایند تا در اسرع وقت سفارش ارائه شده آماده و ارسال گردد.

ژله آماده در حال حاضر در قالبهای 15 گرمی ( ژله پستانکی)، 32 گرمی (پاندا)، 80 گرمی و 500 گرمی عرضه می گردد و همچنین ژله آماده 80 گرمی هم دارای نوع دورنگ بوده و هم ساده و تک رنگ عرضه می گردد.

قیمت خرید عمده انواع ژله آماده بسیار پایین و مناسب می باشد و علت آن عرضه مستقیم از کارخانه و بدون وجود هر گونه واسطه در سراسر کشور می باشد.

ژله حاوی موادی از جمله ژلاتین می باشد که این ماده برای بدن به علت دارا بودن پروتئین و اسید های آمینه بسیار مفید می باشد زیرا پروتئین و اسید های آمینه جز اصلی ترین مواد در تامین انرژی در برن می باشد و همچنین سبب جلوگیری از پوکی استخوان می گردد.

همان گونه که اشاره شد در حال حاضر امکان خرید محصولات با حجم کم از طریق فروشگاه بازرگانی ارس میشو امکان پذیر می باشد و جهت خرید عمده و سازمانی از طریق راههای ارتباطی زیر با عرضه کننده در ارتباط باشید.

خرید عمده انواع ژله آماده

اشتراک گذاری